Podłoga epoksydowa

Posadzka epoksydowa stworzona z żywicy nadaje się do mieszkań oraz lokali użytkowych. Dzięki bardzo wysokiej odporności chemicznej i wytrzymałości mechanicznej, podłoga epoksydowa zagwarantuje jej użytkownikom niezrównaną trwałość. Wytrzyma w każdych warunkach eksploatacyjnych. Żywice epoksydowe gwarantują szczelność. Można zastosować bardzo cienką jej warstwę – to wystarczy by posadzka epoksydowa prezentowała się bardzo dobrze i w pełni spełniała swoją rolę.

Estetyczna i gładka

Posadzka epoksydowa charakteryzuje się niesamowitą gładkością, dzięki której bardzo łatwo można utrzymać ją w czystości. To wygodne rozwiązanie dla dużych, jak i małych powierzchni. Brak fug i jednolita tafla to wygodne rozwiązanie. Twardość podłogi epoksydowej i jej błyszcząca powierzchnia w kolorze, jaki tylko Wam się spodoba z palety RAL, zapewni nie tylko komfort użytkowania, ale i cieszyć będzie walorami estetycznymi. Gładkość i stylowy wygląd sprawiają, że coraz częściej nowoczesne podłogi epoksydowe stosowane są w obiektach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej i prywatnych mieszkaniach.

Funkcjonalna i praktyczna

Niezależnie od przeznaczenia danej przestrzeni, posadzka epoksydowa sprawdzi się na pewno. Do tej pory najczęściej podłogi te były wykorzystywane w przemyśle – w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych oraz na parkingach – tu sprawdziły się bardzo dobrze, przede wszystkim zaskakują swoją wytrzymałością i nieścieralnością. Dzięki nowoczesnym technologiom, oprócz funkcjonalności, posadzki epoksydowe zostały wyposażone w drugą niezbędną dla prywatnych użytkowników cechę – estetyczność. Podłogi epoksydowe dziś królują w sklepach, butikach, salonach obsługi klienta, jak i w prywatnych mieszkaniach. Błyszczą się i zadziwiają swą jednolitą taflą. To piękne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czystość i komfort użytkowania.