Beton w mieszkaniu? Jeszcze niedawno tego typu połączenie pozwalało kojarzyć dane wnętrze z opuszczonym, szarym i niewykończonym. Dziś jest to jeden z popularnych trendów w aranżacji wnętrz. Dlaczego? Wśród wielu zalet, jakimi charakteryzują się podłogi z betonu dekoracyjnego, warto wymienić jednolitość i optyczne powiększenie pomieszczenia.

Beton dekoracyjny – zalety

Oczywiście podłogi betonowe w mieszkaniu sprawdzają się doskonale również ze względu na wytrzymałość mechaniczną, trwałość, odporność na ścieranie i wiele aspektów praktycznych – na przykład, bezspoinowe podłogi betonowe dekoracyjne nie mają trudnych do utrzymania fug, nie plamią się i doskonale wyglądają przez wiele lat pomimo stosowania jedynie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Innowacja roku

PANDOMO® FloorPlus to świetny jakościowo system imitujący beton zacierany, nagrodzony przez niemiecki magazyn branży architektonicznej AIT tytułem innowacji roku jako „produkt o wysokiej jakości architektonicznej”. Jego podstawą jest nowoczesna technologia, która pozwala na niemal nieograniczoną swobodę, jeśli chodzi o wygląd i kolor.

Niezawodna technologia

W systemie PANDOMO® FloorPlus, podłogi betonowe w domu wykonywane są w technice rozlewnej, dającej gładką powierzchnię w dowolnym odcieniu szarości lub kolorze z palety RAL. Gotowe betonowe podłogi są bardzo odporne na zarysowania i typowe zabrudzenia oraz nienasiąkliwe. Do tworzenia powierzchni dekoracyjnej stosuje się specjalną systemową masę wyrównującą PANDOMO® K1.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań na temat betonu dekoracyjnego. Warszawa już się na nim poznała i cieszy się nowoczesnymi trendami w aranżacji wnętrz!