Surowy beton to obecnie element wielu aranżacji wnętrz, w których pożądane jest uzyskanie industrialnego charakteru. Chociaż jeszcze kilkanaście lat temu tratowany był jedynie jako materiał konstrukcyjny, który czym prędzej należało zamalować, okleić lub przykryć, współcześnie cieszy się wielkim zainteresowaniem również jako element dekoracyjny wnętrz, między innymi jako beton ścienny.

Trwałość i estetyka

Ścienne płyty betonowe to jeden z najwygodniejszych sposobów na estetyczne, atrakcyjne i nowoczesne wnętrze zarówno w domu, jak i w biurze. Oferowane przez nas płyty betonowe wykonane są z fibrobetonu wysokiej klasy, który charakteryzuje się nie tylko trwałością i wytrzymałością mechaniczną, lecz również odpornością na działanie wilgoci, a przede wszystkim posiada bardzo duże walory estetyczne. Dzięki temu, że płyty możemy docinać i dopasowywać do ścian, bez trudu można stworzyć dzięki nim wspaniałą aranżację.

Betonowe aranżacje

Beton na ścianie doskonale sprawdza się zarówno jako akcent, jak i element dominujący w danym wnętrzu. Przy zastosowaniu odpowiedniej impregnacji można go stosować nawet w miejscach wilgotnych, jak łazienka. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że betonowe ściany mogą okazać się świetnym rozwiązaniem w bardzo wielu nowoczesnych wnętrzach. Świetnym pomysłem jest na przykład połączenie betonu ściennego z akcentami drewnianymi, które wizualnie „ocieplają” wnętrze.